MEIE LUGU

Oleme mööda maailma ringi reisinud alates 2009. aastast, et tuua teieni puhtad ja autentsed maitsed!

Puu- ja juurviljad kogutakse kokku kohalikelt talunikelt ning meie retseptid töötatakse välja koos kohalike tootjatega Vietnamis, Tais, Itaalias ja ka paljudes teistes maailma kaunites paikades.

Anname endast parima, et tuua teieni kvaliteetseid, toitvaid ja maitsvaid snäkke.
Meil on hea meel, et saame olla osa Sinu tervislikust eluviisist.

Ellyt,
Eesti snäkikultuuri edendaja

MySnack sündmise lugu

Kõik sai alguse juba peaaegu 10 aastat tagasi..
Olen õppinud toitumisnõustajaks ning tervislik eluviis ja teadlik toitumine on mind alati köitnud. Ilmselt on just see ka põhjus, miks olen otsinud väljundit, kuidas muuta kirg tervisliku toidu vastu nii hobiks kui ka elustiiliks.
Aastaid tagasi saadud koondamisteade oli justkui märk sellest, et nüüd on aeg teha seda, mis tõeliselt oma ja hingelähedane. Aeg sukelduda põnevasse teadmatusesse.

Minu suur unistus oli luua päris oma bränd. Kreeka ärimeestega koostöös varasemalt edukalt loodud toidubränd andis julguse astuda järgmine oluline samm.

Õpingute ajal oli suurepärane võimalus „katsetada“ oma ideed kursusekaaslaste peal. Loengus läks salaja ringlema nimekiri potentsiaalsete brändinimedega, kus palusin teha linnukese lemmiknime taha. Aga enne, kui paber minuni tagasi jõudis, oli nimi minu jaoks juba otsustatud. Kuid arvake, mis? Ka publik oli minuga täpselt ühte meelt:  MySnack oli sündinud!

Kui sulgub uks, siis avaneb aken …

… või lausa mitu ning juba nädal peale koondamist leidsin end maailma suurimalt toidumessilt Hiinast, seejärel Pariisist ja veidi hiljem juba Taist. Aasia ja Euroopa vahel pendeldades külastasin tootjaid ning alustasin külmkuivatatud puuviljade turustamist Eestis.

Ladustasin snäkipakke esialgu kodus ja elasin kastide vahel päris mitu kuud. Alguse asi, eks. Tänu külmkuivatuse protsessile, mis eemaldab niiskuse, kuid säilitab kõik vitamiinid ja mineraalained(!), olid snäkipakid samas kerged ja neid oli igati mugav kaasa võtta.

MySnack on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk. Tänaseks tegutseme juba ka päris oma Lõuna-Eesti maasika- ja vaarikaistandustega ja kõik MySnack snäkid on kolinud isiklikule elamispinnale. Samuti on oluliselt laienenud snäkkide sortiment.

Enamus meie snäkke on tõesti naturaalsed, sisaldades vaid puhast puuvilja. Ning mis kõige olulisem – need on kõik ülimaitsvad!

MySnack tervisetooteid leiad juba pea kõikidest kauplustest, kioskitest, koolipuhvetitest ja teistest hästi varustatud kohtadest. Tegutseme ka Soomes, Lätis ja Leedus, et leiaksid ka reisimas olles oma lemmikud üles!

Kontakt

Ellyt on kärsitu, tänu millele me areneme silmnähtavalt. Tema eesmärk on leida uusi ja põnevaid tooteid, et rikastada maitsvat ja tervislikku tootevalikut.

ELLYT TALV

Eesti Snäkikultuuri edendaja

ellyt@premiumbrands.ee

Paris

Kädi-Liis teab meil kõike toidust ja toitumisest. tema viib läbi toitumise nõustamist lastele, rasedatele, sportlastele, kaalulangetajatele ja kõikidele, kes seda soovivad.

KÄDI-LIIS SEPP

Sotsiaalmeedia proff

kadi@premiumbrands.ee
+372 5110 898