Meist

Toome sinuni kasulikud ja puhtad snäkid ning vahepalad, mis sisaldavad maksimaalselt vitamiine ja toitained, välistades tarbetud lisaained.

Ellyt
Eesti snäkikultuuri edendaja

MySnack on Eesti bränd, mis seisab juba üle kümne aasta vankumatult selle eest, et kiired vahepalad ja snäkid oleksid tervislikud ning toitainete- ja vitamiinirikkad. Olgu selleks krõmpsuvad hernesnäkid ja indiapähklite valik või magusad vitamiinirikkad kuivatatud puuviljad.

Oleme mööda maailma ringi reisinud alates 2009. aastast, et tuua teieni puhtad ja autentsed maitsed! Puu- ja juurviljad kogutakse kokku kohalikelt talunikelt ning meie retseptid töötatakse välja koos kohalike tootjatega Vietnamis, Tais, Itaalias ja ka paljudes teistes maailma kaunites paikades. Anname endast parima, et tuua teieni kvaliteetseid, toitvaid ja maitsvaid snäkke.

Loe edasi

“Olles ise ka maasika- ja vaarikapõldudega toimetaja Lõuna-Eestis, siis tunnen lähedust ka teiste farmeritega. Toimetame igal aastal Aasias ja Euroopas meie farmerite juures, kellega koostöös valmivad MySnack brändi tooted”. Ellyt Talv

Suurem osa toodetest valmivad Vietnamis ja Itaalias ning pakendisse paneme ainult kõige värskema ja täielikult küpse tooraine, mis töödeldakse nii, et säiliks maksimaalselt toitaineid ja vitamiine, lisamata sinna üleliigset ebavajalikku. Kasutame puuviljade kuivatamisel eritehnoloogiat, mille abil saame madalal temperatuuril ja pikaajaliselt kuivatades mõnusa tekstuuriga ja mahlased snäkid.

MySnack on Euroopas mahesertifitseeritud!

Oleme tunnustatud Vietnami toiduteadlaste poolt ka Transparent Supply Chain ehk lühikese ja läbipaistva tarneahela juhtimise ja arendamise eest. See on MySnacki brändi alustala. Farm-To-Table mõtteviis saadab toodet igal sammul ehk pakenditesse jõuavad ainult valitud, hinnatud ja kontrollitud farmide toodang. Igal aastal võtab MySnacki delegatsioon ette pika teekonna farmidesse ja tehastesse, et veenduda parimas kvaliteedis ning toota uusi maitseelamusi, mis toidavad teadliku inimese snäkivajadust parimal võimalikul moel.

Ostukorv
Logi sisse

Ei ole veel kontot?

Pood
0 items Ostukorv
Minu konto