MySnack

MySnacki puuviljabatoonid said tunnustust

MySnacki tiim rõõmustab disaini meistriklassi teise koha üle

Kuus kuud kliendikeskse disaini mõtlemist ja ideede testimist on jõudnud lõpule. EASi ja KredExi ühendasutuse disaini meistriklass lõppes 20 osaleja, sealhulgas ka meie, jaoks uhke finaaliga, kus tuli esitada raske töö mahlakaid, aga oi kui magusaid vilju.

Kuudepikkune mõtlemine tasus end ära, sest krabasime endale lausa teise koha! Suur aitäh meie vingele tiimile: Ellyt Talv, Liina Vahenurm ja Erko Käärats. On uhke nii heade inimestega koos töötada ja Eesti snäkikultuuri edendada! Suur aitäh ka meie disainijuhile, Dan Mikkinile, kes sel teekonnal meie vaimne isa ja juht oli.

Erko, Ellyt, Liina

Vaata videost, kuidas me suutsime võita tuntud suurettevõtteid lihtsate, maitsvate ja kasulike snäkkide brändiväärtuse loomisega.

Väljakutseterohke ent nauditav poolaasta

Meil oli õnn, et meistriklass sattus sellesse aega, kui meil olid puuviljabatoonid juba valmis mõeldud, aga pakendeid polnud disainitud. Lisaks olime batoonide maitsetelt saanud palju positiivset tagasisidet, nii et nendega meistriklassi minna tundus ainuõige valik.

Meie uued puuviljabatoonid

Väljakutseks oli meile see, et viibisime tiimiga osa meistriklassi ajast hoopis Vietnamis farmides. Ajavahe tõttu saime disainijuhiga rääkida ning veebiseminaridel osaleda vahel hilja õhtul. Olime terve päeva istandustes tööd teinud, pesime kiirelt mulla maha ja ruttasime arvutiekraani taha. Saame aga uhkusega öelda, et osavõtt programmist oli meil 100% ning ei olnud vahet, mis tingimustel ja kus maailma otsast osaleme.

Disaini meistriklassi programmi nauditavaim osa oli see, et kõik ülesanded, mida läbisime, suunasid meid rohkem kestlikkust ja kliendikesksust silmas pidama. Saime väga väärtuslikke tööriistu, mis on meil ettevõttesse võetud nüüd ka edaspidiseks kasutuseks.

Muidugi ei saa mainitamata jätta ka seda magusat tunnet, kui meid kuulutati võitjateks! See andis väga palju hoogu ja motivatsiooni juurde. Saime kinnitust, et tervislikku eluviisi toetavad tooted on ikka õige suund. 11-aastase kogemusega tervislike snäkkide pakkujana oleme olnud väga oluline teerajaja ja snäkikultuuri edendaja läbi aegade. Aga just viimastel aastatel oleme ka ise tajunud muutust – kui varem otsisime ise inimesi, kes tahaksid oma tervisele pai teha, siis nüüd leiavad nad meid. Meil on selle üle ääretult hea meel! Aitäh kõigile, kes meid nende aastate jooksul toetanud on!

Uued puuviljabatoonid

Lisasime meie snäkivalikusse tervelt kuus eriti mahlast puuviljabatooni. Tähelepanelik vaataja nägi juba videost, et kõik MySnacki puuviljabatoonid on valmistatud meie enda retseptide järgi. Batoonides ei ole grammigi kontsentraati ega kasutuid lisaaineid. Need valmivad täitsa teadlikult otse meie farmides või nende läheduses, sest me ei soovi pooltoorelt korjatud vilju üle maailma transportida. Nii saame tuua sinuni viljade kõrgeima toiteväärtuse ja vähendada kahjulikku mõju keskkonnale.

Ja nüüd uutesse puuviljabatoonidesse armuma!