MySnack

5 põhjust, miks lisada toidukordade vahele snäkke

Meie MySnacks-is loomulikult armastame snäkke, kuid tegelikult on lisaks heale maitsele ka snäkkide lisamisel toidukordade vahele mitmeid kasutergureid. Saladus on valida kvaliteetsed snäkid, mis annavad energiat ning on nii maitsvad, et teevad nende jagamise teistega keeruliseks. 

Miks me soovitame lisada toidukordade vahele snäkke?

1. Snäkid hoiavad veresuhkru tasakaalus

Peale iga toidukorra söömist tõuseb sinu veresuhkur ning hakkab vaikselt uuesti langema. Kui sinu järgmise toidukorrani on väga pikk aeg, langeb samal ajal aina rohkem ka sinu veresuhkur ning hakkad vaikselt tundma väsimust, kurnatust ning nälga. Selleks, et hoida enda veresuhkur tasakaalus, on oluline planeerida toidukorrad nii, et need sisaldaksid nii süsivesikuid, häid rasvu kui ka valku. Snäkkidena saad samuti lisada enda päeva midagi nendest toidugruppidest. Nii ei kõigu sinu veresuhkur läbi päeva väga drastiliselt üles ja alla. MySnack ja Fitlap soovitavad heaks valguallikaks hernesnäkke soolaga. Loe Fitlapi soovituste kohta lähemalt SIIT.

2. Snäkid lisavad menüüsse toitaineid

Kas sinu eelmisel toidukorral olid esinedatud kõik elutähtsad toitained, et sinu keha toimiks nii nagu peab? Vahepeal juhtub nii, et pidime kodus valmistatud lõunasöögi asemel miskit kiirelt poest kaasa haarama, mis oli küll maitsev, kuid mille koostisosade üle kiita ei saa. Sel juhul aitavad snäkid lisada sinu menüüsse puuduolevaid toitaineid. Proovi näiteks rauda, kalitsiumi ja C-vitamiini sisaldavat krõbedat puuviljade segu:

3. Snäkid aitavad hoida mõtted selgena

Kas oled vahest tundnud, kuidas sinu mõtted hakkavad tühjeneva kõhuga minema udusemaks. Kas istud koolipingis või koosolekul ning tahaksid väga kaasa rääkida, põnevaid lahendusi välja pakkuda, kuid pea on täiesti tühi? Snäki söömine aitab hoida fookust tähtsatel asjadel, olla loovam ning olla energiline. Proovi tõeliselt krõbedaid külmkuivatatud mango snäkke:

4. Need aitavad vältida ülesöömist

Olid planeerinud mõnusa õhtusöögi kodus, kuid juhtumisi tuli täna ette veel üks kohustus, mille tõttu jõuad koju alles nii hilja, et õhtusööki valmistada enam ei jõua- ainuke lahendus tundub taas sinu lemmikust restoranist toidu kaasa tellimine, kus tekib kiusatus tellida kõik, mis menüüs parasjagu on.

Hoia kotis alati varuks snäkipakki, sest selliseid ootamatuid olukordi tuleb ikka ette. Snäkk aitab sul teha toidukordi planeerides paremaid valikuid, ka planeeritud õhtusöögi edasi lükkumine ei tee sind silmipimestavalt näljaselt ning saad selge peaga teha paremad valikud.  Proovi MySnacki klientide nr 1 lemmikuid naturaalseid mango-ja passionimaiuseid, mis on ka Fitlap-i poolt heaks kiidetud. Loe Fitlapi soovituste kohta lähemalt SIIT.

5. Snäkid toovad sinu päeva põnevust ja head maitset

Kui mõtled snäkile, mis on tavalisest kartulikrõpsust või kummikommist veidi tervislikum, siis kas kujutad ette, et see snäkk võib maitseda veelgi paremini? Tihti on inimestel eelaimdus, et tervislikum snäkk ei maitse hästi. Aga lase meil sind ümber veenda! MySnack valikust leiab endale maitsva, kiire ja erilise snäki igaüks. 

Leia endale uued lemmikud puuvilja-ja marjasnäkid SIIT ja soolased snäkid SIIT.

Hernesnäkid - Fitlapi poolt heaks kiidetud snäkid. Tervislikumad kui kartulikrõpsud.