MySnack, Podcast, Uudised ja artiklid

Detoksifikatsioon ehk organismi puhastus

Detoksifikatsioon ehk organismi puhastus

Kummalise reegli järgi hakatakse just kevadeti mõtlema organismi puhastamisele toksiinidest ning sel eesmärgil erinevaid dieete pidama. Tegelikult võiks keha puhastumine olla inimesele oluline läbi aasta, sest ühekordsest ja lühijalisest puhastumispingutusest kestvat kasu paraku loota ei ole. 

Kui hoiame ennast tasakaalus, loome puhta keskkonna enda kehas, saab organism iseseisvalt isepuhastumisega väga hästi hakkama.

Milleks organismi puhastus ehk detoksifikatsioon on kasulik ning millal sellele erilist tähelepanu pöörata, kuula Terviseminutid Ellytiga “Detoksifikatsioon ehk organismi puhastus”

Kuula saadet ning jäta oma kommentaarid ja küsimused teemade kohta MySnacki Instagrami. Loe lisa www.mysnack.ee kodulehelt ning liitu MySnack uudiskirjaga, et olla kursis kõigi põnevate ja vajalike tervisevaldkonna teemadega.

♥ Saates avaldame taaskord teemakohase küsimuse, millele leiad vastuse just käesolevast saatest ning loosiõnne korral on võimalus võita tervislik ja maitsev auhind!

 

Ellyt Talv on lõpetanud toitumisnõustaja ja funktsionaalse toitumisnõustaja õppe Annely Soots tervisekoolis, korraldanud toitumisteemalisi seminare nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning loonud maitsvate ja tervislike snäkkide brändi MySnack.