MySnack, Podcast, Uudised ja artiklid

Väsimus

Väsimus

Pea kolmandik MySnack terviseuuringu 440 osalejast võitleb energiapuudusega ehk väsimusega. Väsimus on seotud paljude krooniliste terviseprobleemidega, sealhulgas südame- ja neeruhaigused, kõrge vererõhk, diabeet, insult, rasvumine ning depressioon.​ Küsimuse puhul “Palun hinda enda rahulolu oma teadmisi ja harjumusi energiataseme osas”, hindas 39,6% vastanutest “pigem ei ole rahul”.

Väsimuse tunne võib olla pidev või muutuda päeva jooksul – sõltudes näiteks keskkonnast, toidust, väsimusele eelnevatest tegevustest jpm.
Seekord räägibki Ellyt, mis võiks olla erinevad põhjused ning lahendused, kui ööuni ei too kehale piisavalt kosutust.

Kuula saadet ning jäta oma kommentaarid ja küsimused teemade kohta MySnacki Instagrami. Loe lisa www.mysnack.ee kodulehelt ning liitu MySnack uudiskirjaga, et olla kursis kõigi põnevate ja vajalike tervisevaldkonna teemadega.

♥ Saates avaldame taaskord teemakohase küsimuse, millele leiad vastuse just käesolevast saatest ning loosiõnne korral on võimalus võita tervislik ja maitsev auhind!

 

 

Ellyt Talv on lõpetanud toitumisnõustaja ja funktsionaalse toitumisnõustaja õppe Annely Soots tervisekoolis, korraldanud toitumisteemalisi seminare nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning loonud maitsvate ja tervislike snäkkide brändi MySnack.