Heategu

Heategevus

Toeta neid, kes vajavad tähelepanu või tunnustust!

1 hääl = 1 snäkipakk

Kutsume sind ühinema heategevusprojektiga “Mõeldes Sulle”, mis ei kohusta sind ei millekski muuks, kui vaid anda oma panus – vali, kas saadad jõulusnäki arstide toetuseks või lastekodulastele.

Sinu hääl loeb, sest just sina ütled, kui palju anname meie koos noortega omalt poolt tervislikke vahepalu. Oma panuse saad anda kuni 10. detsembri südaööni.

Iga hääl on heategu!

Noored, tsiklimehed ja MySnack ühendasid jõud!

MySnack tiimi poole pöördusid noored gümnasistid sooviga pidada jõulukuul meeles neid, kes vajavad tähelepanu või tunnustust!

Nii sündis projekt “Mõeldes Sulle”, mille eesmärgiks on südamest tänada meie haiglatöötajaid ning pakkuda rõõmuhetki neile lastele, kelle eluteele on saatus veeretanud ootamatuid raskusi.

Eestis elab asenduskodudes kokku umbes 2500 last, mis on arvult püsinud juba aastaid muutumata.

Soovime märgata lapsi, kes ise abi ei palu, aga kellele nende meelespidamine toob hinge erilise soojustunde. Tulime noortele appi ning ühendasime jõud ka tsiklimeestega, kes korraldavad iga-aastaselt Kommijagamise Tuuri.

Kommituur toimub tänavu juba seitsmendat aastat. Vahetult enne jõule viiakse mootorratastega Eesti lastekodulastele jõulurõõmu, mil jaotatakse laiali kilogrammide viisi magusaid üllatusi.

MySnack annab omalt poolt juurde tervislikke snäkke arstidele ja lastele, mille viivad kohale meie noored koos motomeestega. Muudame üheskoos jõulupaki sisu igal aastal tervislikumaks.

Jõulupakkidesse poetame külmkuivatatud puuvilju, puuviljamaiuseid tumedas Belgia šokolaadis, hernesnäkke, šokolaadijooke, taimseid piimasid.
Lisaks lastele võtmehoidjaid, magneteid ja märkmeraamatuid.

Mida MySnack endas peidab?

MySnack-vaartused

11. detsembril paneme omalt poolt kokku täpselt nii palju snäkipakke kui on hääletajaid kogunenud ning anname need edasi tsiklimeestele.

18. detsembril löövad noored tsiklimeestega kampa ning viivad Kommituuri raames pakid kohale just sellele armsale hingele, kelle peale sina hääletades mõtlesid!

Kutsume sind meiega ühinema, mis ei kohusta sind ei millekski muuks, kui vaid anda oma panus – vali, kas saadad snäkipaki arstide toetuseks või lastekodulastele.

Sinu hääl loeb, sest just sina ütled, kui palju anname meie omalt poolt tervislikke vahepalasid. Oma panuse saad anda kuni 10. detsembri südaööni.

1 hääl = 1 jõulupakk

Iga hääl on heategu!

Ostukorv
Logi sisse

Ei ole veel kontot?

Start typing to see products you are looking for.
Pood
Küljepaan
0 items Ostukorv
Minu konto