5 jõulukingi ideed – säästa päkapikku stressist, mida poetada kuuse alla

Kas su päkapikk on stressis, mida poetada sel aastal jõuluvana kingikotti? Toome sinuni 5 jõulukingi ideed, mille sisu muudab vahepalad mõnusaks kõhutäiteks ning on alternatiiviks traditsioonilistele advendimaiustele.

Meie päkapikud on leidnud autentseid ja põnevaid tooteid üle maailma ning leiutanud unikaalseid retsepte ka kodumaal. On eksklusiivsemaid jõulupakke kui ka tagasihoidlikumaid – pea meeles oma lähedasi ning vali neile sobiv kingitus!

Kingi jõuludeks valik häid maitseid, sest kes neid mõttetuid asju ikka tahab!

1. Kombo “sussi sisse”

“Sussi sisse” kombo peidab endas 14 erinevat puuviljamaiust, mis on naturaalne magus suutäis nii lapsele kui täiskasvanule. Maiused sisaldavad naturaalset puuviljasuhkrut, on säilitus-, värvainete-, gluteeni- ja kolesteroolivabad ning annavad mõnusalt tervisliku energia.

Kombost leiad virsiku-, vaarika-, maasika- ning mango- ja passionimaiuseid. Lisaks tumedas Belgia šokolaadis vaarika- ja virsikumaiused.

2. “Magus eksootika” ja “Pühade snäkid”

Nagu “Magusa eksootika” nimest võib välja lugeda, on tegu kinkekarbiga, mis sisaldab parimat valikut meie maiustest. Mõnus naturaalselt magus suutäis, mis sobib ka veganitele!

Kingitusest leiab pehmet kuivatatud mangot, -guavat ja -passionit, mango-, passioni-, virsiku- ja maasikamaiuseid ning šokolaadis virsiku- ja vaarikamaiuseid.

“Pühade snäkid” sisaldab valikut soolaseid snäkke, mis muudavad vahepalad mõnusaks kõhutäiteks, aga sobivad ideaalselt ka seltskondlikuks jagamiseks. Kingipakk sisaldab hernesnäkke nii juustu kui meresoolaga, merevetikaid Tempura vürtsi kui ka Tempura trühvli ja musta pipraga ning juustunäkke tomatiga.

Kingi mõnus tervislik suutäis kas soolast või magusat.

3. “Jõuluvana lemmik” – soolase-magusa kombo

Kinkekarp “Jõuluvana lemmik” sobib ideaalselt jõuluvana kingikotti – meie lemmik jõuluvana Äffy soovitab. 🥰 Kingitusest leiad mõnusa tervisliku valiku tooteid nii soolasest kui magusast kinkekarbist.

Kingitus sisaldab tomatiga juustusnäkki, merevetikat Tempura trühvli ja musta pipraga, hernesnäkke juustuga, pehmeid kuivatatud mangosid, mango- ja passionimaiust ning šokolaadis virsiku- ja vaarikamaiused.

4. Kokteilikommid – suutäis maitsvaid kokteile!

Kui soovid jõuluvana kingikotti poetada midagi eksklusiivsemat kui lihtsalt tavalisi komme, siis Eat Your Drink kokteilikommid on kindlasti selle jõuluhooaja stiilseimad maiused.

See on lõbus alternatiiv traditsioonilistele advendimaiustele. Ühes pakis on kaks kommi, mis sisaldavad 5% alkoholi ning peidavad endas tuntuid kokteile – Pina Colada ja Cherry Hibiscus Bramble. NB! Kommid ei sobi lastele.

Kokteilikommide pakend on kuuseehte stiilis, seega sobib ideaalselt sussi sisse peitmise asemel hoopiski jõulupuu kaunistamiseks. Tee oma sõbrale või kaaslasele üllatus riputades tema kingitus kuuse külge.

5. Jõulukingitused võlujoogiga

Eksklusiivsemates jõulukarpides on lisaks erinevatele maiustele ja soolastele ampsudele peidus ka kraadiga võlujook. Jõulujookidega kinkekarpe on valikus kolm.

“Kinkekarp hõõgveiniga” peidab endas hõõgveini Tulipunane Talleke, pistaatsia-jõhvika pähklimaiuseid, pehmeid kuivatatud apelsiniviile, külmkuivatatud maasikat ja õuna ning vaarikamaiuseid.

“Kinkekarp punase veiniga” sisaldab Appassinero Primitivo Puglia punast veini, mandli-mustika ning pistaatsia-jõhvika pähklimaiuseid, šokolaadis virsikumaiuseid, pehmeid kuivatatud apelsiniviile ning -jakat (Jackfruit).

“Gurmee” kinkekarbis on kraadiga võlujoogiks šokolaadi vahuvein – Lõuna-Prantsusmaalt pärit valge gurmeevein, mis on valmistatud Chardonnay viinamarjadest ning kakao ja sarapuupähklite looduslikest ekstraktidest. Selle juurde sobivad erinevad maiused, mis sisaldavad šokolaadi või puuvilju. 

Nii on lisaks vahuveinile kinkekarpi lisatud ka mandli-mustika ja pistaatsia-jõhvika pähklimaiused, šokolaadis virsikumaiused ning pehmelt kuivatatud apelsiniviilud ja jaka ehk Jackfruit. 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Kingi jõuludeks kvaliteeti, sest kes neid mõttetuid asju ikka tahab! 🙂